Úvod Letný tábor Organizačné pokyny

LETNÝ DETSKÝ TÁBOR - organizačné pokyny

- prihlasovanie do tábora

Dieťa je prihlásené do tábora na základe vyplnenej a podpísanej prihlášky, ktorú si môžete stiahnuť z webovej stránky plaveckej školy alebo môžete prihlášku vyplniť priamo v kancelárii Plaveckej školy Nereus na I. poschodí Mestskej krytej plavárne v Žiline. Poplatok za tábor môžete uhradiť osobne v kancelárii  plaveckej školy alebo prostredníctvom Internet Bankingu na základe vystavenej faktúry a to najneskôr 7 dní pred začiatkom tábora.

- zahájenie tábora

Zraz účastníkov denného tábora bude v pondelok pred schodmi do Mestskej krytej plavárne, v prípade zlého počasia vo vestibule Mestskej krytej plavárne o 7.45 hod. Prosíme o dochvíľnosť! Urobíme kontrolu prítomnosti, rodičia alebo iné osoby, ktoré budú sprevádzať dieťa dostanú podrobný týždenný program tábora s jedálnym lístkom.

- príchody a odchody

Ostatné dni rodič ráno privedie dieťa na Mestskú krytú plaváreň v čase od 7:30 do 8:00 hod. Prípadné zmeny miesta ranného stretnutia, ktoré závisia od programu tábora Vám oznámime vopred na začiatku turnusu, najneskôr však predchádzajúci deň. Vaše dieťa si môžete prevziať poobede v čase od 16:00 do 16:30 hod. Po priložení podpísanej písomnej žiadosti môže dieťa prichádzať a odchádzať samo alebo v sprievode inej osoby ako rodiča.

- program

Turnus denného tábora sa riadi dopredu pripraveným programom. Jeho rozpis dostanete na úvodnom stretnutí v pondelok ráno. Zmena v programe je možná a to predovšetkým vzhľadom na aktuálnu predpoveď počasia. O všetkých zmenách Vás budeme dopredu informovať a to najneskôr deň vopred.

- rámcový denný program

07:30 - 08:00 hod. príchod detí
08:00 - 08:15 hod. zoznámenie sa s denným programom
08.15 - 13:00 hod. doobedný program (pohybové hry na ihrisku, v prírode, telocvični, plávanie)
13:00 - 14:00 hod. obed 
14:00 - 16:00 hod. poobedný program 
16:00 - 16:30 hod. odovzdanie a odchod detí

- stravovanie

Podľa programu tábora Vám ponúkame možnosť objednať na základe jedálneho lístka pre dieťa stravu v hoteli Slovakia. Cena obeda je 4,00 EUR (polievka, hlavné jedlo, pitie), pričom platbu za stravu je nutné zaplatiť s poplatkom za tábor vo faktúre. V prihláške sa dopredu zaškrtne, či o stravu máte záujem. Pitný režim a malé občerstvenie (doboška) je zabezpečené zo strany organizátora každý deň.

- veci potrebné do tábora

Kartička poistenca (prefotená), kontakt na zákonného zástupcu, oblečenie prispôsobené aktuálnemu počasiu, športové oblečenie a obuv do telocvične, veci na plávanie (plavky, uterák, šľapky), hygienické potreby, krém, fľaša s nápojom, veci osobnej potreby, malé vreckové, lieky.

UPOZORNENIE: odporúčame nedávať deťom do tábora mobily a iné cennosti, prípadnú komunikáciu dieťaťa s rodičom vieme zabezpečiť cez kanceláriu alebo inštruktorov tábora.

V prípade otázok  a nejasností prosím neváhajte a kontaktujte nás na t.č. 041/5002880, 0911/393555 v čase 8.00 - 16.00 hod. alebo napíšte mail: Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript .