Plavecká škola Nereus

Vítame Vás
v plaveckej škole Nereus

Plavecká škola Nereus začala svoju činnosť v roku 1997 bezprostredne po znovuotvorení zrekonštruovanej Mestskej krytej plavárne v Žiline ako súčasť Klubu plaveckých športov Nereus Žilina. Dlho bola jedinou plaveckou školou v Žiline, ktorá ponúkala kompletné špecializované služby pre výučbu plávania. Od septembra 2003 je plavecká škola samostatnou právnickou osobou s názvom Nereus, spol. s r.o.

Plavecká škola Nereus

Novinky

Rýchlokurz plávania pre deti aj dospelých!

Rýchlokurz plávania pre deti aj dospelých!

rýchlokurz plávania, leto 2021
Nástup na denný letný tábor- pokyny

Nástup na denný letný tábor- pokyny

Informácie o tábore
Otváracie hodiny kancelárie plaveckej školy počas mesiacu  júl 2021

Otváracie hodiny kancelárie plaveckej školy počas mesiacu júl 2021

otváracie hodiny júl 2021