Úvod Kurzy plávania pre školy

Kurzy plávania pre školy

Plavecká škola Nereus organizuje plavecké kurzy pre žiakov materských, základných a stredných škôl od začiatku svojho vzniku v roku 1997. Za ten čas prešlo týmito kurzami desaťtisíce detí. Každoročne využíva naše služby viac ako 40 škôl z celého žilinského regiónu. Školám prinášame komplexné zabezpečenie plaveckých kurzov pre ich žiakov na vysokom štandarde pod vedením kvalifikovaných inštruktorov plávania, ako v čase školského vyučovania, tak aj mimo neho. Každý kurz zabezpečujeme na základe individuálnych požiadaviek školy.

Miesto konania kurzov
Plavecké kurzy pre školy organizujeme v dvoch prevádzkach a to v priestoroch materskej školy na Jarnej ulici v Žiline (len pre materské školy!) a v bazéne Mestskej krytej plavárne (pre všetky stupne škôl).
Organizácia výučby
Plavecká výučba sa koná počas celého školského roka v čase od 8:00 do 15:00 hod. Na základe Vašich požiadaviek vypracujeme harmonogram kurzu a zabezpečíme všetko potrebné pre jeho bezproblémový priebeh.
V prípade Vášho záujmu venujte pozornosť ďalším informáciám na tejto stránke, ako aj nižšie uvedeným materiálom, prípadne využite možnosť, vyplňte predbežnú objednávku na organizáciu plaveckého kurzu a zarezervujte si kurz už teraz.
 
Dokumenty na stiahnutie:
pdf iconka prevádzkový poriadok
pdf iconka doc icon predbežná objednávka kurzu plávania
 pdf iconka doc icon dohoda o zaistení plaveckej výučby
 pdf iconka doc icon individuálna prihláška žiaka