Úvod

Pokyny LDT nastup

 Email  Tlač  PDF

Milí rodičia,

poprosíme Vás vždy v pondelok, v deň nástupu na LDT prísť s dieťaťom medzi 7:30 - 8:00 hod pred MKP a zhromažďovať sa dole pri schodoch. Treba prísť k inštruktorovi, nahlásiť mu meno privezeného dieťťa, obdržíte od nás informovaný súhlas, ktorý vypíšete a počkáte na ďalšie pokyny. Preto si treba v prvý deň nástupu zabezpečiť aspoň pol hodinu, počas ktorej sa dozviete všetky potrebné info k táboru, prípadne zabezpečiť zodpovednú osobu, ktorá Vás môže plnohodnotne zastúpiť. 

Po prijatí všetkých detí sa k slovu dostane vedúci tábora, informuje Vás o jeho priebehu, o jedálničku na celý týždeň, predbežnom programe na jednotlivé dni. Dá základné info, vyzbiera informované súhlasy a potom prosíme rodičov aby sa s deťmi rozlúčili a môžu ísť. 

Poprosíme deťom nedávajte žiadne cennosti, netreba im ani hotovosť. V prípade, že dieťa užíva pravidelne nejaké lieky je nutné oboznámiť s tým inštruktorov. Poprosíme aby dieťa malo vždy ráno svoju fľašu s vodou zvyšok pitného režimu počas dňa zabezpečujeme. Treba aby dieťa vždy bolo oblečené podľa predpovede počasia, malo pri sebe opaľovací krém. Pokrývka hlavy bude zabezpečená z našej strany ( tento rok deti dostávajú šiltovku v deň nástupu na LDT).

Veci na plávanie Vás prosíme zbaliť zvlášt do vrecka alebo ruksačika, ráno si ich schovajú u nás do skladu a poobede vezmú keď pôjdu plávať. 

Ďakujeme pekne za pozornosť, v prípade potreby nás kontaktujte mailom alebo telefonicky. 

Tím PŠ Nereus

Aktualizované ( Piatok, 03 Júl 2020 07:39 )