Úvod

informácie k aktuálnej situácii

 Email  Tlač  PDF

Vážení zákazníci,

sme veľmi radi, že počas týchto náročných časov prejavujete trpezlivosť, ktorú si vážime. Radi by sme Vás informovali, že situáciu okolo pandémie stále sledujeme a akonáhle budeme mať nové informácie o tom, kedy by sa kurzy mohli opäť spustiť poskytneme Vám ich prostredníctvom mailu, web stránky a tak isto aj facebookovej stránky.

Počas toho, ako plaváreň musí byť zatvorená mesto využilo príležitosť a začalo s rekonštrukciou. Pri opätovnom spustení plavárne bude pri vstupe do šatne turniketový systém ,pri ktorom bude nutné aby mal každý účastník čipový náramok. Tieto náramky zaobstaráme my a budeme Vám ich poskytovať za vratnú zálohu počas celého trvania kurzu. Informácie o tom, kedy by sa čipové náramky mohli prísť preberať do kancelárie plaveckej školy Vám poskytneme v dohľadnej dobe.

Ďakujeme a tešíme sa na Vás! S pozdravom Tím PŠ NEREUS

Aktualizované ( Sobota, 09 Január 2021 19:16 )