Úvod

Dokončenie kurzov sept/dec

 Email  Tlač  PDF

Milí zákazníci, 

 

radi by sme vás informovali, že plavecké kurzy v turnuse september/december 2020, ktoré boli pozastavené z dôvodu šírenia COVID-19, budú riadne dokončené, akonáhle to aktuálna situácia dovolí. Hneď, ako sa obnoví prevádzka Mestskej krytej plavárne a rovnako hneď, ako bude povolené vykonávať plavecké kurzy na MŠ Jarná, budú kurzy pokračovať. O tejto situácii Vás budeme v predstihu informovať. Preto sa kurzovné nebude vracať. Prosíme Vás o trpezlivosť, vzniknutá situácia nás veľmi mrzí, no momentálne my s tým vôbec nič nevieme spraviť, a rovnako ako vy, čakáme na uvoľnenie aktuálnych opatrení. 

Veríme, že to bude čo najskôr a opäť sa čoskoro vidíme s vašimi malými plavcami :) 

Prajeme Vám pevné zdravie

Aktualizované ( Štvrtok, 19 November 2020 20:17 )