Ďalšie klubové stránky

nereus xnereus 4

Úvod

Plavecká škola Nereus

UPOZORNENIE

Milí rodičia,

poprosím Vás o kontrolu mailovej schránky. Dnes Vám boli zaslané maily so žiadosťou o potvrdenie účasti/neúčasti na dokončení plaveckých kurzov, v prípade, ak by sa MKP otvorila v blízkej dobe aj pre verejnoť a kurzy plaveckých škôl a bola by nám sprístupnená pre dokoncčenie rozbehnutých kurzov, ktoré mali skončiť v marci. 

V prípade, že ste mail neobdržali, poprosíme Vás o žiadosť o odoslanie mailu na adrese Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript  mail s jeho znením Vám zašleme a Vy nám následne potvrdíte, či sa kurzu v prípade otvorenia zúčastníte. 

 

Poprosím o potvrdenie do piatku 5.6.2020

Ďakujeme

 

Kancelária otvorená

Milí zákazníci!!

kancelária je opäť pre Vás otvorená, počas pracovných dní v čase od 12-16 hod. V prípade potreby u nás vybavíte všetko, čo sa týka napríklad prihlášok Letného denného tábora, osobne, alebo telefonicky, či mailom ako doteraz. 

 

Tešíme sa na Vás

 

opatrenia proti COVID-19

Milí zákazníci,
 
z dôvodu preventívnych opatrení proti šíreniu koronavírusu COVID- 19 bude kancelária plaveckej školy Nereus, spol. s r.o. zatvorená od 16.3.2020 do odvolania. 
Všetky Vaše požiadavky budú vybavované denne na tel. čísle 0911 393 555 alebo prostredníctvom mailov. 
Prihlasovanie naďalej prebieha, faktúry na následujúce kurzy budú rozosielané akonáhle sa dozvieme kedy sa plaváreň otvorí a podľa toho prerátame nové ceny plaveckých kurzov aj dĺžku ich trvania. 
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
 
Za pochopenie Ďakujem
 
S pozdravom
 
Ing. Kristína Drábiková - riaditeľ plaveckej školy
 

Preventívne opatrenia COVID - 19

Dobrý deň,
 
v súvislosti s preventívnymi opatreniami proti šíreniu koronavírusu COVID-19, zasadal Krízový štáb mesta Žilina, ktorý vydal rozhodnutie na základe ktorého bude Mestská krytá plaváreň od 10.03.2020 do 15.04.2020 zatvorená.
 
O ďalšom postupe, podľa aktuálneho vývoja situácie, Vás budeme informovať na sociálnych sieťach a web stránke Nereus, spol. s r.o., ako aj prostredníctvom mailov.
 
Za pochopenie ďakujeme
 

Strana 3 z 19

Partneri

      kusok statsia      mkp 2                               zilina 1