Ďalšie klubové stránky

nereus xnereus 4

Úvod

Plavecká škola Nereus

Nábor Plaveckého klubu TENAX pokračuje

Vážení rodičia, plavecký klub TENAX Žilina pokračuje v  nábore plavcov do predšportovej prípravy, pre ročníky 2007 a mladšie.
V prípade záujmu volajte p. Skopal 0904 342 501 alebo zasielajte svoju žiadosť (meno a priezvisko, dátum narodenia) na e-mail: Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript  

 

Využite ponuku jarného tábora 2019 počas jarných prázdnin!

Na základe rastúceho záujmu a spokojnosti s našimi dennými tábormi sme sa rozhodli aj v tomto roku rozšíriť našu ponuku o denný tábor počas jarných prázdnin. Našou snahou je odbremeniť Vás pracujúcich rodičov a ponúknuť Vašim deťom zmysluplné strávenie voľného prázdninového času.

Jarný tábor je určený pre deti vo veku od 6 do 13 rokov. Tábor prebieha v čase jarných prázdnin 4.3. až 8.3.2019 denne od 8.00 do 16.00 hod. pod vedením kvalifikovaných inštruktorov.

Kapacita tábora je 50 detí, pričom na skupinu 10 detí pripadá 1 inštruktor. Fyzická náročnosť organizovaných aktivít - stredná, pričom sa snažíme aby náročnosť aktivít bola primeraná veku a aktuálnej výkonnosti detí (deti budú rozdelené do skupín).

Cena za turnus je 66,00 EUR/dieťa. Cena zahŕňa náklady na prenájom bazéna a telocvične, na materiálne zabezpečenie tábora, odmenu inštruktorom, poistenie, občerstvenie. V cene nie je zahrnuté organizované stravovanie (obed), ktoré si je však možné doobjednať.

Obsah tábora:
- hlavný program: plávanie 1 - 2 x denne
- doplnkový program: pohybové a športové hry v telocvični, výlety, exkurzie

Venujte pozornosť ďalším informáciám, ktoré nájdete v položke menu JARNÝ TÁBOR.

Viac info v kancelárii plaveckej školy alebo na čísle 0911/393 555.

 

Prihlasovanie na Kondičné plávanie

Milí zákazníci

prihlasovanie na ďalší polrok kondičného plávania bude prebiehať 21.01.2019 od 8:00 hod. Podrobnosti ohľadne ceny a počtu lekcií nájdete v priebehu tohto týždňa  na webe v aktuálnej ponuke plaveckých kurzov.  

 

Tím Plaveckej školy Nereus spol. s r.o.

 

SÚŤAŽ UKONČENÁ

Súťaž sme úspešne ukončili. Výhercom sa stáva pani Dominika Rovňaníková! Srdečne výhercovi gratulujeme :))

 

Ostatným ďakujeme za účasť v súťaži a onedlho sa môžete tešiť na ďalšiu súťaž ! Sledujte našu web stránku a tiež 

facebook plaveckej školy Nereus

 

Strana 8 z 19

Partneri

      kusok statsia      mkp 2                               zilina 1