Ďalšie klubové stránky

nereus xnereus 4

Úvod

Plavecká škola Nereus

Využite ponuku jarného tábora 2019 počas jarných prázdnin!

Na základe rastúceho záujmu a spokojnosti s našimi dennými tábormi sme sa rozhodli aj v tomto roku rozšíriť našu ponuku o denný tábor počas jarných prázdnin. Našou snahou je odbremeniť Vás pracujúcich rodičov a ponúknuť Vašim deťom zmysluplné strávenie voľného prázdninového času.

Jarný tábor je určený pre deti vo veku od 6 do 13 rokov. Tábor prebieha v čase jarných prázdnin 4.3. až 8.3.2019 denne od 8.00 do 16.00 hod. pod vedením kvalifikovaných inštruktorov.

Kapacita tábora je 50 detí, pričom na skupinu 10 detí pripadá 1 inštruktor. Fyzická náročnosť organizovaných aktivít - stredná, pričom sa snažíme aby náročnosť aktivít bola primeraná veku a aktuálnej výkonnosti detí (deti budú rozdelené do skupín).

Cena za turnus je 66,00 EUR/dieťa. Cena zahŕňa náklady na prenájom bazéna a telocvične, na materiálne zabezpečenie tábora, odmenu inštruktorom, poistenie, občerstvenie. V cene nie je zahrnuté organizované stravovanie (obed), ktoré si je však možné doobjednať.

Obsah tábora:
- hlavný program: plávanie 1 - 2 x denne
- doplnkový program: pohybové a športové hry v telocvični, výlety, exkurzie

Venujte pozornosť ďalším informáciám, ktoré nájdete v položke menu JARNÝ TÁBOR.

Viac info v kancelárii plaveckej školy alebo na čísle 0911/393 555.

 

Prihlasovanie na Kondičné plávanie

Milí zákazníci

prihlasovanie na ďalší polrok kondičného plávania bude prebiehať 21.01.2019 od 8:00 hod. Podrobnosti ohľadne ceny a počtu lekcií nájdete v priebehu tohto týždňa  na webe v aktuálnej ponuke plaveckých kurzov.  

 

Tím Plaveckej školy Nereus spol. s r.o.

 

SÚŤAŽ UKONČENÁ

Súťaž sme úspešne ukončili. Výhercom sa stáva pani Dominika Rovňaníková! Srdečne výhercovi gratulujeme :))

 

Ostatným ďakujeme za účasť v súťaži a onedlho sa môžete tešiť na ďalšiu súťaž ! Sledujte našu web stránku a tiež 

facebook plaveckej školy Nereus

 

Využite našu ponuku jarného tábora 2019 počas jarných prázdnin!

Na základe rastúceho záujmu a spokojnosti s našimi dennými tábormi sme sa rozhodli aj v tomto roku rozšíriť našu ponuku o denný tábor počas jarných prázdnin. Našou snahou je odbremeniť Vás pracujúcich rodičov a ponúknuť Vašim deťom zmysluplné strávenie voľného prázdninového času.

 

Jarný tábor je určený pre deti vo veku od 6 do 14 rokov. Tábor prebieha v čase jarných prázdnin od 04.03. do 08.03.2019 denne PO do PI od 8.00 do 16.00 hod. pod vedením kvalifikovaných inštruktorov.

Kapacita tábora je 40 detí, pričom na skupinu 10 detí pripadá 1 inštruktor. Fyzická náročnosť organizovaných aktivít - stredná, pričom sa snažíme aby náročnosť aktivít bola primeraná veku a aktuálnej výkonnosti detí (deti budú rozdelené do skupín ).

Cena za turnus je 64,00 € / dieťa. Cena zahŕňa náklady na prenájom bazéna a telocvične, na materiálne zabezpečenie tábora, odmenu inštruktorom, poistenie, občerstvenie. V cene nie je zahrnuté organizované stravovanie (obed), ktoré si je však možné doobjednať. Cena jedného obeda je 3,50 €.

 

Obsah tábora:

-          hlavný program: plávanie 1- 2 x denne

-          doplnkový program: pohybové a športové hry v telocvični, výlety, exkurzie

 

Program jarného denného tábora pre Vás pripravujeme a budeme Vás informovať o termíne od kt. bude možné sa záväzne prihlásiť. 

 

Strana 8 z 19

Partneri

      kusok statsia      mkp 2                               zilina 1