Ďalšie klubové stránky

nereus xnereus 4

Úvod

Plavecká škola Nereus

Inštrukcie III. turnus LDT 2019

Milí rodičia,

Zraz účastníkov denného tábora bude v pondelok  vo vestibule Mestskej krytej plavárne najneskôr o 7.45. Prosíme o dochvíľnosť! Urobíme kontrolu prítomnosti, rodičia, alebo iné osoby, ktoré budú sprevádzať dieťa dostanú informácie o  podrobnom týždennom programe tábora s jedálnym lístkom. V prípade, že nemáte splnené všetky náležitosti (vyplnená a podpísaná prihláška, zaplatený poplatok), potrebné veci dáme spoločne do poriadku v pondelok pri zahájení.

Poprosíme rodičov deti obliecť podľa počasia, zvlášť do ruksaku zabaliť plavecké potreby a zvlášť ruksak na presuny mimo plávania. Poprosíme priniesť presnú sumu na obedy na celý týždeň (20€). Tí čo majú o stravu záujem. Ostatné info sa dozviete pri otvorení tábora. 

 

Ďakujeme

 

Inštrukcie II turnus

Stručné info II. turnus
 
Milí rodičia,
deti poprosíme obliecť v pondelok podľa počasia. Dieťa MUSÍ mať pokrývku hlavy a svoju fľašu na vodu. Veci na plávanie nech majú zvlášť zabalené vo vrecúšku, ruksačik ktorý budú nosiť so sebou budú mať bez plaveckých vecí. Prísť na MKP medzi 7:30 - 8:00 stretnete sa pred budovou v mieste lavičiek. V prípade nepriaznivého počasia vo vestibule MKP. Ak máte záujem o stravu poprosíme priniesť v hotovosti 20€.
 
Ďakujeme
 

Inštrukcie I. turnus

Stručné inštrukcie

 

Zraz účastníkov denného tábora bude v pondelok vonku pred MKP (v prípade zlého počasia vo vestibule Mestskej krytej plavárne) najneskôr o 7.45. Prosíme o dochvíľnosť! Urobíme kontrolu prítomnosti, rodičia, alebo iné osoby, ktoré budú sprevádzať dieťa dostanú informácie o  podrobnom týždennom programe tábora s jedálnym lístkom. V prípade, že nemáte splnené všetky náležitosti (vyplnená a podpísaná prihláška, zaplatený poplatok), potrebné veci dáme spoločne do poriadku v pondelok pri zahájení.

Poprosíme rodičov deti obliecť podľa počasia, zvlášť do ruksaku zabaliť plavecké potreby a zvlášť ruksak na presuny mimo plávania. V pondelok sa plávať nebude, je sanitárny deň. Pôjde sa na celodenný výlet do Strečna. Prosíme doniesť sumu, ktorú by ste inak zaplatili za menu dole v reštaurácii (4€). Zabezpečia sa čerstvé špekačky a bude sa opekať. Poprosíme aby deti mali pokrývku hlavy, vlastnú fľašu na vodu. V prípade potreby doneste lieky ktoré dieťa počas dňa musí užívať.

 

Pre viac info volajte 0911 393 555

 

Inštrukcie LDT 2019

- zahájenie tábora

Zraz účastníkov denného tábora bude v pondelok  vo vestibule Mestskej krytej plavárne o 7.45. Prosíme o dochvíľnosť! Urobíme kontrolu prítomnosti, rodičia, alebo iné osoby, ktoré budú sprevádzať dieťa dostanú podrobný týždenný program tábora s jedálnym lístkom. V prípade, že nemáte splnené všetky náležitosti (vyplnená a podpísaná prihláška, zaplatený poplatok), potrebné veci dáme spoločne do poriadku v pondelok pri zahájení.

- príchody a odchody

Ostatné dni rodič ráno privedie dieťa na Mestskú krytú plaváreň v čase od 730 do 800. Prípadné zmeny miesta ranného stretnutia, ktoré závisia od programu tábora Vám oznámime vopred na začiatku turnusu, najneskôr však predchádzajúci deň. Vaše dieťa si môžete prevziať poobede v čase od 1600 do1630. Po priložení podpísanej písomnej žiadosti môže dieťa prichádzať a odchádzať samo alebo v sprievode inej osoby ako rodiča. 

- stravovanie

Podľa programu tábora Vám ponúkame možnosť objednať na základe jedálneho lístka pre dieťa stravu v reštaurácii Kúsok šťastia na Mestskej krytej plavárni. Cena obeda je 4 EUR (polievka, hlavné jedlo, pitie), pričom platiť môžete aj stravnými lístkami. Strava nie je zahrnnutá v cene tábora! Stravu si je možné dohodnúť a zaplatiť v pondelok na celý týždeň dopredu ráno pri odovzdaní dieťaťa.  Pitný režim a malé občerstvenie (doboška) je zabezpečené zo strany organizátora každý deň.

- veci potrebné do tábora

Kartička poistenca (prefotená do ruksačika), kontakt na zákonného zástupcu, oblečenie prispôsobené aktuálnemu počasiu, športové oblečenie a obuv do telocvične, veci na plávanie (plavky, uterák, šľapky), hygienické potreby, krém, fľaša s nápojom, veci osobnej potreby, 

UPOZORNENIE: odporúčame nedávať deťom do tábora mobily a iné cennosti, prípadnú komunikáciu dieťaťa s rodičom vieme zabezpečiť cez kanceláriu, alebo inštruktorov tábora.

 

Strana 6 z 19

Partneri

      kusok statsia      mkp 2                               zilina 1